Eco Classic Jummmers Pandaddy

249,00 zł
Brutto
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość:

Jammer Training jest idealny do regularnego treningu z płaskimi szwami, wygodnym rozcięciem na nogawki, ściągaczem i gumowym nadrukiem logo Funky Trunks. Jest popularnym wyborem dla pływaków i triathlonistów i zapewnia dodatkową warstwę ciepła na wodach otwartych, gdy pianka nie wchodzi w grę.

ECO C-INFINITY to ta sama najwyższej jakości konstrukcja poliestrowa, której zaufałeś dzięki naszej tkaninie C-Infinity, ale wyprodukowana z plastikowych butelek po wycofaniu z eksploatacji. Zapewniając 100% odporność na chlor i wyjątkowe kolory, ECO C-INFINITY nadaje nowe życie odpadom, zmniejszając nasz wpływ na środowisko i pozwalając naszym klientom pływać dzień w dzień w najjaśniejszych kostiumach kąpielowych na rynku.

Podczas dynastii Ming grupa podróżujących Greków natknęła się na setki pand głęboko w chińskiej dżungli, rywalizujących w wielu dyscyplinach sportowych. Od pływania synchronicznego po gimnastykę rytmiczną pokaz atletycznej sprawności pand zainspirował Greków do powrotu do domu i stworzenia własnego wydarzenia, które stało się znane jako igrzyska olimpijskie. Zadedykowaliśmy ten nadruk oryginalnym futrzanym olimpijskim bogom i boginiom.

1 Przedmiot

Szczegółowe odniesienia

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Eco Classic Jummmers Pandaddy

Napisz swoją opinię