Okularki startowe

Chęć uczestniczenia w rozgrywkach pływackim wymaga nie tylko umiejętności czy sprawności fizycznej, ale także doboru odpowiedniego sprzętu. Profesjonalne okulary pływackie startowe są poniekąd kluczem do sukcesu. Od ich dobrego dopasowania niejednokrotnie uzależnione może być zajęcie konkretnego miejsca w rywalizacji. Warto więc postawić na sprawdzoną markę i rozwiązania, które od lat stosują osoby, uprawiające pływactwo profesjonalne.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

W naszym sklepie znajdziecie Państwo między innymi okulary startowe Spedoo, ale także wiele innych modeli. Nasi specjaliści, pracujący w sklepie stacjonarnym w Olsztynie z przyjemnością doradzą Państwu, jakie okulary startowe wybrać, a także odpowiedzą na każde nurtujące Was pytania. Okulary pływackie startowe to kluczowy element wyposażenia każdego pływaka.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów okularów do pływania. Te, które przeznaczone są do konkurencji na basenach zamkniętych, powinny spełniać pewne określone cechy, wśród których, najważniejsza jest wygoda. Dobrze dopasowane okulary poprawiają nasz komfort, który jest niezwykle ważny podczas rywalizacji w rozgrywkach. Warto więc wybierać modele z regulacją noska, a także obwodu głowy, dzięki czemu będą one idealnie przylegać do twarzy, nie powodując przy tym niepotrzebnego ucisku. Równie ważna jest samozasysająca uszczelka, dzięki której możemy zanurzyć się w wodzie, bez ryzyka dostania się jej do oczu. Woda w okularach jest nie tylko nieprzyjemna, czy sprawiająca dyskomfort, ale może stać się także źródłem problemów, szczególnie dla osób z nadwrażliwością na substancje chemiczne, w tym chlor. Producenci czołowych marek oferują także specjalny system antifog, który zapobiega parowaniu okularów. Wybór okularów, które nie parują znacznie poprawia komfort pływaka. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki przekrój okularów startowych. Na szczególną uwagę zasługują okularki startowe Spedoo, które są chętnie wybierane zarówno przez profesjonalistów, jak i wszystkich tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem.