Training Jammers Kite Runner

249,00 zł
Brutto
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość:

Jammer Training jest idealny do regularnego treningu z płaskimi szwami, wygodnym rozcięciem na nogawki, ściągaczem i gumowym nadrukiem logo Funky Trunks. Jest popularnym wyborem dla pływaków i triathlonistów i zapewnia dodatkową warstwę ciepła na otwartych wodach, gdy pianka nie wchodzi w grę.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

W siedzibie Funky chodzi przede wszystkim o recykling, więc wypróbowujemy zastosowanie bardzo długiego sznurka do przyszywania odzieży, aby można go było przekształcić w latawiec, gdy go nie nosisz. Dla bardziej odważnych z nas, jeśli jest to szczególnie porywisty dzień, możesz dać sznurek przyjacielowi i poprosić go, aby cię latał, tak jak ludzki latawiec!

1 Przedmiot

Szczegółowe odniesienia

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Training Jammers Kite Runner

Napisz swoją opinię