Rowery MTB

Rowery MTB przeznaczone są do jazdy w każdych warunkach oraz niezależnie od powierzchni, po jakiej się poruszamy. Rowery górskie podzielić możemy na dwie grupy: hardtail oraz fullsuspension. Asortyment naszego sklepu wyposażony został zarówno w jeden, jak i drugi typ rowerów MTB.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Rowery z zawieszeniem typu hardtail posiadają amortyzowany jedynie przednia część jednośladu. Są przez to lżejsze i tańsze, przez co znacznie bardziej dostępne w zakupie. Ten typ zawieszenia polecany jest osobom, które rozpoczynają przygodę z kolarstwem górskim i mają zamiar wybierać lżejsze trasy. Oferowane przez nas rowery MTB typu hardtail posiadają znacznie bogatsze wyposażenie podstawowe niż adekwatny cenowo model typu fullsuspension. Wersja fullsuspension posiada pełną amortyzację. Jest tym samym bardziej wytrzymałym rowerem, że znacznie lepszym osprzętem. Mimo że rowery MTB w pełni amortyzowane są cięższe i wyczynowa jazda po wzniesieniach wymaga znacznie więcej siły, kolarz może odpocząć podczas zjazdu, czego nie umożliwia rower z amortyzowanym przodem.

Jeśli jesteście Państwo na etapie wyboru roweru MTB, zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby ułatwić ten wybór. Posiadamy bogatą ofertę rowerów, zarówno tych tańszych, jak i z wyższej półki cenowej, które zadowolą najbardziej wymagających profesjonalistów. Mimo że rowery MTB najczęściej wybierane są przez osoby, które zamierzają czynnie uprawiać aktywność fizyczną w terenie, jednoślady tego typu polecane są także do jazdy w codziennych warunkach. Szczególną grupą, która powinna rozważyć zakup roweru MTB, są osoby mające problemy z kręgosłupem lub Ci, którzy przeszli operację. Dzięki zawieszeniu fullsuspension, które gwarantuje doskonałą amortyzację, pokonywanie nawet najbardziej wyboistych tras nie będzie skutkowało uczuciem dyskomfortu. Wybór roweru MTB nie polega jedynie na decyzji, jaki typ amortyzacji potrzebujemy, ale także na prawidłowym doborze wielkości ramy czy średnicy opon. Zapewniamy, że podczas wizyty w naszym sklepie wspólnie wypracujemy kompromisowe rozwiązanie i dopasujemy rower do Państwa oczekiwań.