Rowery elektryczne

Rowery elektryczne to propozycja, która dostępna jest na rynku od niewielu lat. Jednak dzięki możliwościom, jakie oferuje nam ta forma jednośladu, cieszy się ogromnym zainteresowaniem i popytem. Rowery elektrycznie przez niektórych zostały błędnie sklasyfikowane, jako maszyny skuteropodobne. Nic bardziej mylnego, elektryki pozwalają na dbanie o kondycję fizyczną, gdyż silnik roweru elektrycznego jedynie wspomaga pracę mięśni. Jednoślady z napędem elektrycznym, jakie oferujemy w naszym sklepie w Olsztynie, są doskonałą propozycją dla osób o słabej kondycji, a także dla seniorów. Rowery elektryczne będą dobrym rozwiązaniem także dla osób, które pokonują spore dystanse, szczególnie z przewyższeniami, a nie chcą się zmęczyć.

Aktywne filtry

W swoim asortymencie posiadamy rowery elektryczne, które pozwalają na pokonanie dystansu od 40 do 80 kilometrów na jednym ładowaniu. Elektryki są nie tylko świetną alternatywą dla komunikacji miejskiej, ale także dla innych jednośladów. Z racji, że wykorzystują napęd, który jest w pełni ekologiczny, są rozwiązaniem, które w kolejnych latach będzie zyskiwało coraz bardziej na popularności. Producenci rowerów elektrycznych uśredniają koszt jednorazowego naładowania baterii na poziomie niecałej złotówki. Biorąc pod uwagę dystans, jaki możemy pokonać rowerem elektrycznym, rozwiązanie to jest bardzo ekonomiczne. Niestety ze względu na obowiązujące przepisy rowery elektryczne nie mogą osiągać prędkości wyższych niż 25 km/h.

Olsztyn to miejsce idealne na zaplanowanie rowerowych przejażdżek po okolicy. Ze względu na zróżnicowane ukształtowanie terenu warto wybrać rower wspomagany napędem elektrycznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także mając na uwagę zmieniające się preferencje naszych klientów, w stacjonarnym sklepie w Olsztynie zapoznać się Państwo możecie z naszymi propozycjami rowerów elektrycznych. Fachowe doradztwo z naszej strony, a także przedstawienie możliwości poszczególnych modeli, pozwalają na dobranie takiego roweru elektrycznego, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.