Rowery crossowe

Poszukujesz roweru, którym będziesz mógł jeździć zarówno po miejskich chodnikach, jak i na weekendowych wypadach poza miasto? Idealną propozycją dla Ciebie będzie rower crossowy z amortyzatorem. Rowery crossowe są bardzo uniwersalnymi jednośladami, a jedynym ograniczeniem są w zasadzie opony. Dlatego ten typ jednośladów polecany jest dla osób, które nie jeżdżą wyczynowo, a poszukują sprzętu, który będzie wygodniejszy od klasycznego miejskiego roweru.

Aktywne filtry

Rowery crossowe łączą w sobie cechy roweru górskiego oraz miejskiego. Ich niewątpliwą zaletą jest ilość biegów. W odróżnieniu od rowerów przeznaczonych do jazdy typowo miejskiej posiadają aż 21 przerzutek, dzięki którym wypad bardziej wymagające trasy nie będzie stanowić żadnego problemu. Rowery crossowe posiadają amortyzowany przedni widelec. Pozwala to na komfortową jazdę po drogach szutrowych oraz wyboistym terenie. W połączeniu z szerokim wachlarzem oferowanych biegów równie komfortowa będzie jazda z koniecznością pokonywania wzniesień, jak i ta po miejskich chodnikach i uliczkach.

Dzięki specjalnej geometrii ramy, rowery crossowe zapewniają wygodną i nieobciążającą naszego kręgosłupa pozycję podczas jazdy. Oferowane przez nasz sklep modele posiadają wygodne, 28 - calowe koła, ze średnio szerokimi oponami, które gwarantują doskonałą przyczepność w każdych warunkach. Istotną zaletą rowerów crossowych jest ich niewielka waga, co jest bardzo ważne, jeśli poszukujemy jednośladu do miasta. Konieczność wnoszenia go po licznych schodach, nie będzie dla posiadacza barierą.

Posiadamy zarówno damskie, jak i męskie modele rowerów crossowych. Aby wypróbować i móc zapoznać się bliżej ze specyfikacją tego typu jednośladów zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Olsztynie. Rowery crossowe to wciąż niedoceniana grupa jednośladów. Przyjdź i przekonaj się, że to właśnie takiego roweru poszukujesz. Nasi sprzedawcy, pomogą Ci dopasować rozmiar ramy do Twojego wzrostu, dzięki czemu jazda na jednośladzie będzie jeszcze bardziej komfortowa.