Rowery trekkingowe i miejskie

Rowery trekkingowe polecane są dla osób, które zamierzają pokonywać rowerem długie dystanse. Niekiedy wybierane są one przez naszych klientów jako rowery do miasta. Jednoślad ten doskonale sprawdzi się także na wycieczki rowerowe. Geometria ramy zbliżona jest do tej, znanej z rowerów crossowych, jednakże na rowerze trekkingowym, przyjmujemy bardziej wyprostowaną pozycję ciała, co jest znacznie wygodniejsze przy pokonywaniu długodystansowych odcinków.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Rowery trekkingowe, jakie oferujemy, posiadają bogate wyposażenie, wśród którego możemy wymienić: lampkę zasilaną dynamo, bagażnik z możliwością zaczepienia toreb, błotniki, przednie amortyzatory a czasem także amortyzację siedziska. Standardowo, rowery trekkingowe wyposażone są w 28-calowe koła, o wąskich oponach, co umożliwia wygodną jazdę zarówno po mieście, jak i poza nim. W swoim asortymencie posiadamy zarówno rowery męskie, jak i damskie, które charakteryzują się niższym położeniem ramy.

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się rowery miejskie. Nie mogło więc ich zabraknąć także w naszym sklepie. Rowery miejskie idealnie sprawdzają się jako środek transportu do pracy czy szkoły, pod warunkiem, że teren, jaki mamy do pokonania, jest płaski i w miarę równy. Pozycja, jaką oferują rowery miejskie, oferuje szeroki kąt widzenia, ze względu na kierownicę położoną wyżej od siedziska. Na wyposażeniu tego typu jednośladów znajdziemy lampkę na dynamo, błotniki, bagażnik, a dodatkowo mamy możliwość zamontowania koszyka na kierownicy, który nie tylko pełni funkcje dekoracyjne. Rowery miejskie, jakie oferujemy, posiadają 8 - biegowe przerzutki, a także hamulec przedni i tylny umiejscowiony w piaście. Dla wygody podróżowania naszych klientów, rowery miejskie, jakie posiadamy w asortymencie naszego sklepu, wyposażone są nie tylko w przerzutki, ale także w amortyzator, dzięki któremu cyklista podróżuje znacznie bardziej komfortowo. Mimo że rowery miejskie, zazwyczaj wybierane są przez kobiety, w naszym sklepie nie zabrakło zarówno modeli damskich, jak i męskich.