Eco Classic Trunks Pandaddy

199,00 zł
Brutto 2-3dni
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Klasyczne figi z 8 cm bokami, płaskim elastycznym pasem i płaskim ściegiem. Ściągacz, podszewka z przodu i haft Funky Trunks w standardzie.

ECO C-INFINITY to ta sama najwyższej jakości konstrukcja poliestrowa, której zaufałeś dzięki naszej tkaninie C-Infinity, ale wyprodukowana z plastikowych butelek po wycofaniu z eksploatacji. Zapewniając 100% odporność na chlor i wyjątkowe kolory, ECO C-INFINITY nadaje nowe życie odpadom, zmniejszając nasz wpływ na środowisko i pozwalając naszym klientom pływać dzień w dzień w najjaśniejszych strojach kąpielowych na rynku.

Podczas dynastii Ming grupa podróżujących Greków natknęła się na setki pand głęboko w chińskiej dżungli, rywalizujących w wielu dyscyplinach sportowych. Od pływania synchronicznego po gimnastykę rytmiczną pokaz atletycznej sprawności pand zainspirował Greków do powrotu do domu i stworzenia własnego wydarzenia, które stało się znane jako igrzyska olimpijskie. Zadedykowaliśmy ten nadruk oryginalnym futrzanym bogom i boginiom olimpijskim.

1 Przedmiot