Eco Classic Trunks Pandaddy

199,00 zł
Brutto
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość:

Klasyczne figi z 8 cm bokami, płaskim elastycznym pasem i płaskim ściegiem. Ściągacz, podszewka z przodu i haft Funky Trunks w standardzie.

ECO C-INFINITY to ta sama najwyższej jakości konstrukcja poliestrowa, której zaufałeś dzięki naszej tkaninie C-Infinity, ale wyprodukowana z plastikowych butelek po wycofaniu z eksploatacji. Zapewniając 100% odporność na chlor i wyjątkowe kolory, ECO C-INFINITY nadaje nowe życie odpadom, zmniejszając nasz wpływ na środowisko i pozwalając naszym klientom pływać dzień w dzień w najjaśniejszych strojach kąpielowych na rynku.

Podczas dynastii Ming grupa podróżujących Greków natknęła się na setki pand głęboko w chińskiej dżungli, rywalizujących w wielu dyscyplinach sportowych. Od pływania synchronicznego po gimnastykę rytmiczną pokaz atletycznej sprawności pand zainspirował Greków do powrotu do domu i stworzenia własnego wydarzenia, które stało się znane jako igrzyska olimpijskie. Zadedykowaliśmy ten nadruk oryginalnym futrzanym bogom i boginiom olimpijskim.

1 Przedmiot

Szczegółowe odniesienia

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Eco Classic Trunks Pandaddy

Napisz swoją opinię