Stroje startowe pływackie

Decydując się na uprawianie pływactwa wyczynowo, prędzej czy później przychodzi moment, w którym należy zakupić strój startowy pływacki. Stroje startowe pływackie, charakteryzują się zaawansowaniem technologicznym, co pozwala na szybsze przemieszczanie się w wodzie. Sekret poprawienia aerodynamiki tkwi we właściwym dobraniu rozmiaru.

Jest 99 produktów.

Pokazano 1-12 z 99 pozycji

Aktywne filtry

Jedynie te stroje startowe do pływania, które są idealnie dopasowane do ciała pływaka, gwarantują poprawienie wyników. Jak zawsze, tak i w przypadku zakupu pierwszego stroju startowego pływackiego, nasuwa się wiele pytań. Na wszystkie z nich chętnie odpowiemy, a dzięki doświadczeniu naszych sprzedawców, pomożemy dopasować Ci idealny strój kąpielowy. Na rynku dostępnych jest wielu producentów strojów, a każdy z nich posiada szeroki asortyment modeli. Na szczególną uwagę zasługują pływackie stroje startowe Spedoo, które również posiadamy w ofercie swojego sklepu.

Poszczególne stroje startowe do pływania różnią się pewnymi niuansami, które według zapewnień poszczególnych producentów pozwalają na osiągnięcie lepszych wyników. Jedne z nich charakteryzują się materiałem z domieszką włókien węglowych, inne wytwarzane są w specjalnej technologi, która ma minimalizować opory aerodynamiczne pływaka w wodzie. W asortymencie naszego sklepu posiadamy wysokiej jakości stroje startowe pływackie damskie oraz stroje startowe pływackie męskie. Specjalne wyprofilowanie ich do budowy ciała kobiety i mężczyzny gwarantuje komfort użytkowania, a także dopasowanie niczym skóra do ciała. Niezależnie, czy chcą Państwo zakupić strój startowy pływacki damski, czy strój startowy pływacki męski, warto przymierzyć go przed zakupem. Decyzja o zakupie nie powinna opierać się na opiniach innych użytkowników, a na indywidualnym odczuwaniu komfortu przez pływaka. W celu dopasowania idealnego rozmiaru, a także kroju stroju startowego zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Olsztynie, gdzie czeka na Państwa pełen asortyment akcesoriów pływackich, a także fachowa obsługa.