Training Jammers Sand Storm

249,00 zł
Brutto 2-3dni
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jammer Training jest idealny do regularnego treningu z płaskimi szwami, wygodnym rozcięciem na nogawki, ściągaczem i gumowym nadrukiem logo Funky Trunks. Jest popularnym wyborem dla pływaków i triathlonistów i zapewnia dodatkową warstwę ciepła na otwartych wodach, gdy pianka nie wchodzi w grę.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Dążymy do skrajności, aby nasi klienci byli zadowoleni z opracowywanych przez nas wydruków. W tym celu przemierzyliśmy australijską pustynię, mając na sobie wszystkie nasze kostiumy kąpielowe pokryte klejem. Przetrwawszy upał i burze piaskowe wróciliśmy do biura wychudzeni, ale z pięknym wzorem utworzonym przez kłujący piasek, który przylgnął do naszych ciał i nasiąknął potem.

1 Przedmioty