Classic Trunks Pengoo Parade

149,00 zł
Brutto 2-3dni
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Boczny kufer o szerokości 13 cm (14 cm dla większych rozmiarów). W standardzie podszewka i ściągacz z logo Funky Trunks. Szeroka gumka w pasie zapewnia wyjątkowy komfort przez cały czas.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Zainspirowany rewolucyjnym przywódcą pingwinów Pengoo, wydruk ten przedstawia marsz protestacyjny tysięcy pingwinów, które zgromadziły się przeciwko ich leczeniu podczas kręcenia wielu filmów i programów dokumentalnych. Pingwiny zostały zmuszone do marszu i siedzenia w mroźnych warunkach Antarktyki z dala od swoich domów w tropikalnym Cancun, tylko po to, aby wyglądało na to, że są na tyle głupie, by mieszkać w tak mroźnym, nieszczęśliwym miejscu.

1 Przedmiot