Training Jammers Hex Pistols

199,00 zł
Brutto 2-3dni
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jammer Training jest idealny do regularnego treningu z płaskimi szwami, wygodnym rozcięciem na nogawki, ściągaczem i gumowym nadrukiem logo Funky Trunks. Jest popularnym wyborem dla pływaków i triathlonistów i zapewnia dodatkową warstwę ciepła na otwartych wodach, gdy pianka nie wchodzi w grę. Dostępne z nadrukiem na całej powierzchni i dla bardziej konserwatywnych, z nadrukiem na łączenie i zwykłej czerni.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Bycie zawodnikiem technicznym ma swoje oczywiste zalety, ale ma też swoje wady, zwłaszcza gdy trenujesz pływak olimpijski. Dlatego wydaliśmy odbitkę, która nadaje się do wbijania go za kulisy, ale także do nurkowania w basenie, aby rozbić kilka ciężkich sesji. Częścią naszego celu jest przełamanie barier między życiem szalonym, niekontrolowanym, hedonistycznym życiem a odniesieniem sukcesu w sporcie, który wymaga pełnego poświęcenia i nie rozprasza uwagi.

1 Przedmiot