Training Jammers Jungle Jagger

199,00 zł
Brutto
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość:

Jammer Training jest idealny do regularnego treningu z płaskimi szwami, wygodnym rozcięciem na nogawki, ściągaczem i gumowym nadrukiem logo Funky Trunks. Jest popularnym wyborem dla pływaków i triathlonistów i zapewnia dodatkową warstwę ciepła na otwartych wodach, gdy pianka nie wchodzi w grę. Dostępne w rozmiarach męskich 30 - 38 (XS - XL) i chłopięcych 22 - 28 (6 - 12). Uwaga: Jammerki treningowe dla chłopców kosztują 49,95 USD, a spodnie treningowe dla mężczyzn 59,95 USD

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Jungle Jagger zyskał sławę po tym, jak turysta sfilmował go, wykonującego Monkey Mana z korony drzewa dla jego powiększonej rodziny goryli. Stał się gwiazdą rocka, zdobywając wiele nagród Grammy i założył firmę produkującą sok, produkującą smoothie z kawałkiem banana, który dosłownie stał się bananami.

1 Przedmioty

Szczegółowe odniesienia

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Training Jammers Jungle Jagger

Napisz swoją opinię