Training Jammers Crack Up

149,00 zł
Brutto 2-3dni
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jammer Training jest idealny do regularnego treningu z płaskimi szwami, wygodnym rozcięciem na nogawki, ściągaczem i gumowym nadrukiem logo Funky Trunks. Jest popularnym wyborem dla pływaków i triathlonistów i zapewnia dodatkową warstwę ciepła na otwartych wodach, gdy pianka nie wchodzi w grę.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Ponownie nam pozostawiono opracowanie logicznego rozwiązania globalnego problemu, jak produkować czysty węgiel. Wsuwając cały zwój tkaniny na komin elektrowni węglowej, pokazaliśmy, że możemy nie tylko powstrzymać zanieczyszczenie naszej atmosfery dwutlenkiem węgla, ale także stworzyć świetnie wyglądający wydruk. Poczekaj, aż rząd ogłosi, jak sprytnie wymyślają to.

1 Przedmiot