Training Jammers Tomb Raider - Men

199,00 zł
Brutto
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość:

Jammer Training jest idealny do regularnego treningu z płaskimi szwami, wygodnym rozcięciem na nogawki, ściągaczem i gumowym nadrukiem logo Funky Trunks. Jest popularnym wyborem dla pływaków i triathlonistów i zapewnia dodatkową warstwę ciepła na otwartych wodach, gdy pianka nie wchodzi w grę. Dostępne z nadrukiem na całej powierzchni i dla bardziej konserwatywnych, z nadrukiem na łączenie i zwykłej czerni.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Pomimo wszystkich pochwał przyznanych Larze Croft za jej niezwykłe zdolności do polowania na starożytne relikwie i walki ze złoczyńcami, nie jest powszechnie wiadomo, że Lara szukała po prostu idealnego stroju kąpielowego, który zgubiła podczas wakacji w dżungli. Ponieważ najwyraźniej nie jest bliżej jej znalezienia, zdecydowaliśmy się odtworzyć dla niej odbitkę, co, miejmy nadzieję, będzie oznaczać, że nie będą już potrzebne żadne filmy ani gry Lary Croft.

1 Przedmioty

Szczegółowe odniesienia

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Training Jammers Tomb Raider - Men

Napisz swoją opinię