Classic Trunks Head First

99,00 zł
Brutto
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość:

Gdzie to wszystko się zaczęło. Oryginalny i najpopularniejszy krój spodenek z bokiem 16,5 cm (nieco szerszy dla większych rozmiarów) i zszytą kieszenią przednią dla dodatkowej przestrzeni z podwójną podszewką dla wsparcia. Sznurek do regulacji i szeroka gumka w pasie i przy nogawkach zapewniają wyjątkowy komfort przez cały czas.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Jesteśmy wielkimi zwolennikami duchowej mocy kryształowych czaszek i współpracujemy z samym Indianą Jonesem, aby zabrać jak najwięcej czaszek z ruin Azteków do naszego stroju kąpielowego. Tak długo, jak płacimy mu najwyższego dolara, Indi z przyjemnością walczy z pająkami i złymi duchami, aby wysłać nam więcej czaszek

1 Przedmioty

Szczegółowe odniesienia

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Classic Trunks Head First

Napisz swoją opinię