Classic Trunks Crck Up

99,00 zł
Brutto 2-3dni
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Boczny kufer o szerokości 13 cm (14 cm dla większych rozmiarów). W standardzie podszewka z przodu i ściągacz z logo Funky Trunks. Szeroka gumka w pasie zapewnia wyjątkowy komfort przez cały czas.

Gdzie to wszystko się zaczęło. Oryginalny i najpopularniejszy krój spodenek z bokiem 16,5 cm (nieco szerszy dla większych rozmiarów) i zszytą kieszenią przednią dla dodatkowej przestrzeni z podwójną podszewką dla wsparcia. Sznurek do regulacji i szeroka gumka w pasie i przy nogawkach zapewniają wyjątkowy komfort przez cały czas.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Ponownie nam pozostawiono opracowanie logicznego rozwiązania globalnego problemu, jak produkować czysty węgiel. Wsuwając cały zwój tkaniny na komin elektrowni węglowej, pokazaliśmy, że możemy nie tylko powstrzymać zanieczyszczenie naszej atmosfery dwutlenkiem węgla, ale także stworzyć świetnie wyglądający wydruk. Poczekaj, aż rząd ogłosi, jak sprytnie wymyślają to.

1 Przedmioty