Classic Trunks Huntsman

149,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Gdzie to wszystko się zaczęło. Oryginalny i najpopularniejszy krój spodenek z bokiem 16,5 cm (nieco szerszy dla większych rozmiarów) i zszytą kieszenią przednią dla dodatkowej przestrzeni z podwójną podszewką dla wsparcia. Sznurek do regulacji i szeroka gumka w pasie i przy nogawkach zapewniają wyjątkowy komfort przez cały czas.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Jako marka dla wielu celebrytów, mamy obowiązek zapewnić im bezpieczeństwo podczas noszenia naszych produktów. Dlatego nasza nowa fabryka zatrudnia tysiące pająków do tkania kuloodpornych tkanin, które mają być noszone przez pięknych ludzi na plaży, basenie lub na siłowni, aby wyglądały świetnie dla paparazzi, a jednocześnie były bezpieczne przed obłąkanymi prześladowcami.

0 Przedmiot