Single Strap One Piece Tribal Delight

249,00 zł
Brutto 2-3dni
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jednoczęściowy pasek z paskiem z tyłu w kształcie litery V. Doskonała trwałość i swoboda ruchów z pojedynczym wiązaniem i otwartym tyłem, które podkreślą Twoją sportową sylwetkę. Dzięki pełnej podszewce z przodu jest to idealny styl na długie godziny treningu na basenie. Dostępne w rozmiarach 8 - 16.

Wykonane z ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i sportowego.

Zagubiony przez wieki w ruinach niegdyś wielkiego miasta, ten nadruk został pierwotnie zaprojektowany przez azteckich wojowników do walki z Hiszpanami podczas ich corocznych mistrzostw w ping ponga. Rękopisy pokazały, że trener Eagle chciał, aby zespół był elegancki, ale stylowy w swoim mundurze podczas walki z głównymi rywalami.

1 Przedmiot