Single Strap One Piece Tigress

249,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jednoczęściowy pasek z paskiem z tyłu w kształcie litery V. Doskonała trwałość i swoboda ruchów z pojedynczym wiązaniem i otwartym tyłem, które podkreślą Twoją sportową sylwetkę. Dzięki pełnej podszewce z przodu jest to idealny styl na długie godziny treningu na basenie. Dostępne w rozmiarach 8 - 16.

Wykonane z ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Korzystając z najnowszej technologii wspomagania pływaka, kamery ukryte przed oczami tygrysa umożliwiają naszemu nowemu kostiumowi kąpielowemu Funkita automatyczne zaparkowanie użytkownika w pustej przestrzeni na brzegu basenu z dala od innych pływaków. Kolizje i brzydkie skrobanie paznokci z palców należą do przeszłości, ponieważ płynnie wsuwasz się we właściwe miejsce.