Classic Trunks Rock Steady

99,00 zł
Brutto
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość:

Gdzie to wszystko się zaczęło. Oryginalny i najpopularniejszy krój spodenek z bokiem 16,5 cm (nieco szerszym dla większych rozmiarów) i zszytą kieszenią przednią dla dodatkowej przestrzeni z podwójną podszewką dla wsparcia. Sznurek do regulacji i szeroka gumka w pasie i przy nogawkach zapewniają wyjątkowy komfort przez cały czas.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Ten nadruk jest dedykowany dwóm uroczym, ale dość brzydkim mutantom, którzy uratowali nas z kanału ściekowego po tym, jak wpadliśmy do kanalizacji, kiedy przybyliśmy na nasz debiutancki występ na New York Fashion Week. Mutanci zrobili sobie przerwę od polowania na żółwie i pomogli nam wydostać się z kanału. Pomimo tego, że opowiedzieliśmy naszą historię na Fashion Week supremo, nigdy więcej nie mogliśmy pokazać się na Fashion Week.

1 Przedmiot

Szczegółowe odniesienia

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Classic Trunks Rock Steady

Napisz swoją opinię