Training Jammers Meshed Up

249,00 zł
Brutto
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość:

Jammer Training jest idealny do regularnego treningu z płaskimi szwami, wygodnym rozcięciem na nogawki, ściągaczem i gumowym nadrukiem logo Funky Trunks. Jest popularnym wyborem dla pływaków i triathlonistów i zapewnia dodatkową warstwę ciepła na otwartych wodach, gdy pianka nie wchodzi w grę. Dostępne w rozmiarach męskich 30 - 38 (XS - XL) i chłopięcych 22 - 28 (6 - 12).

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Prezentem od odjazdowej załogi na niedawny ślub w miejscu pracy było ogromne wiadro konfetti, które stworzyliśmy, dziurkując stroje kąpielowe naszych niczego niepodejrzewających klientów. Reklamowaliśmy ten strój kąpielowy jako deklarację mody i dla szczęśliwej pary wyglądaliśmy jak życzliwi i hojni pracodawcy. Kolejny dzień, kolejne udane oszustwo korporacyjne.

1 Przedmioty

Szczegółowe odniesienia

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Training Jammers Meshed Up

Napisz swoją opinię