Classic Trunks Speed Boxer

99,00 zł
Brutto 2-3dni
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Krój klasycznych slipek.

Trunki podszyte materiałem, od wewnętrznej strony jest sznurek, ułatwiający regulację w pasie.

Chłopięce Briefy Funky Trunks uszyte są z włoskiego materiału C-Infinity. Gwarantuje odporność na chlor oraz promienie UV. Dzięki temu stroje zachowują długą żywotność nawet podczas intensywnej eksploatacji, a ich kolory przez długi czas pozostają żywe.


Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Ten nadruk jest dedykowany naszemu szczeniakowi z biura, który odważnie zgodził się zostać wystrzelony z kanonu wodnego pionowo w powietrze, aby sprawdzić, czy rzeczywiście można zawiesić się na szczycie fontanny wodnej, tak jak to robią w kreskówkach. Dowiedzieliśmy się teraz a) to niemożliwe i b) zwierzę merdające ogonem nie oznacza zgody na udział w eksperymentach.

1 Przedmioty