Classic Trunks Midnight Marble

99,00 zł
Brutto
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość:

Gdzie to wszystko się zaczęło. Oryginalny i najpopularniejszy krój spodenek z bokiem 16,5 cm (nieco szerszy dla większych rozmiarów) i zszytą kieszenią przednią dla dodatkowej przestrzeni z podwójną podszewką dla wsparcia. Sznurek do regulacji i szeroka gumka w pasie i przy nogawkach zapewniają wyjątkowy komfort przez cały czas.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Jakość to dla nas wielka sprawa, więc gdy sprzedawca, który był znakomity w swojej pracy, przekonał nas do wykonania serii kostiumów kąpielowych z prawdziwego włoskiego marmuru, skorzystaliśmy z okazji. Okazuje się, że marmur nie jest świetny w strojach kąpielowych (kto wiedział, że faktycznie tonie w wodzie?), Więc będziesz wyglądać elegancko w tym druku, ale możesz mieć problem z utrzymaniem się na powierzchni.

1 Przedmiot

Szczegółowe odniesienia

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Classic Trunks Midnight Marble

Napisz swoją opinię