Classic Trunks Block Rock

99,00 zł
Brutto 2-3dni
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Boczny kufer o szerokości 13 cm (14 cm dla większych rozmiarów - Boy). W standardzie podszewka z przodu i ściągacz z logo Funky Trunks. Szeroka gumka w pasie zapewnia wyjątkowy komfort przez cały czas.

Oryginalny i najpopularniejszy krój spodenek z bokiem 16,5 cm (nieco szerszy dla większych rozmiarów - Men) i zszytą kieszenią przednią dla dodatkowej przestrzeni z podwójną podszewką dla wsparcia. Sznurek do regulacji i szeroka gumka w pasie i przy nogawkach zapewniają wyjątkowy komfort przez cały czas.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Naszą strategią przekupywania nauczycieli szkół podstawowych w celu kradzieży rysunków uczniów jest opłacanie dywidend, ponieważ codziennie pojawiają się nowe odbitki. Dzieci nie są mądrzejsze, rodzice unikają przyklejania stron z wątpliwymi rysunkami do lodówki, a my pretendujemy do uznania komercyjnego za unikalne projekty, które tworzymy rok po roku.

1 Przedmioty