Clasic Trunks Sand Storm

149,00 zł
Brutto 2-3dni
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Gdzie to wszystko się zaczęło. Oryginalny i najpopularniejszy krój spodenek z bokiem 16,5 cm (nieco szerszy dla większych rozmiarów) i zszytą kieszenią przednią dla dodatkowej przestrzeni z podwójną podszewką dla wsparcia. Sznurek do regulacji i szeroka gumka w pasie i przy nogawkach zapewniają wyjątkowy komfort przez cały czas.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Dążymy do skrajności, aby nasi klienci byli zadowoleni z opracowywanych przez nas wydruków. W tym celu przemierzyliśmy australijską pustynię, mając na sobie cały materiał na kostiumy kąpielowe pokryty klejem. Przetrwawszy upał i burze piaskowe wróciliśmy do biura wychudzeni, ale z pięknym wzorem utworzonym przez kłujący piasek, który przylepiał się do naszych ciał i nasiąkał potem.

1 Przedmiot