Toddlers Square Trunk Trunks Hawaiian Skies

99,00 zł
Brutto 2-3dni
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dopasowany tułów o kwadratowym kroju z wydłużonymi nogawkami. Pas ze sznurkiem. Haft Funky Trunks z przodu nogawki. Przód z poliestrową podszewką i płaskim ściegiem.

Wykonane z naszej ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Niedawna podróż projektowa na Hawaje nie była niestety magicznym doświadczeniem, na jakie liczyliśmy. Nasze nadgorliwe nakładanie oleju kokosowego po przylocie uniemożliwiło nam poruszanie się po lśniącej podłodze hali przylotów i byliśmy zmuszeni wsunąć się z powrotem do tego samego samolotu i wrócić do domu. Nadal mogliśmy zobaczyć piękne hawajskie niebo z naszego miejsca przy oknie podczas startu i uchwyciliśmy je na tym magicznym druku.

1 Przedmioty