Single Strap One Piece Flicering Forest

199,00 zł
Brutto
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość:

Jednoczęściowy pasek z paskiem z tyłu w kształcie litery V. Doskonała trwałość i swoboda ruchów z pojedynczym wiązaniem i otwartym tyłem, które podkreślą Twoją sportową sylwetkę. Dzięki pełnej podszewce z przodu jest to idealny styl na długie godziny treningu na basenie.

Wykonane z ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i sportowego.

Ostatnie ćwiczenie z zakresu budowania więzi z personelem zabrało nas w głąb ciemnego lasu na noc z różowymi piankami i piosenkami przy ognisku. Niestety, nasze małe nocowanie zamieniło się w Blair Witch Project, który pozostawił nas zinstytucjonalizowanym i rysował dziwne obrazy naszych doświadczeń. Na szczęście każdego dnia wymyślaliśmy odbitkę o każdej godzinie, kiedy nie byliśmy przykute do łóżek.

1 Przedmioty

Szczegółowe odniesienia

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Single Strap One Piece Flicering Forest

Napisz swoją opinię