Diamond Black One Piece Marble Moon

199,00 zł
Brutto 2-3dni
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Klasyczny krój treningowy z podwójnym wiązanym paskiem na ramię i skromnym osłoną z tyłu jest idealny do pływania na kolanach. Tylko podszewka z przodu, to prosty styl, który mówi wszystko. Dostępne w rozmiarach 8 - 16.

Wykonane z ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Jakość to dla nas wielka sprawa, więc gdy sprzedawca, który był znakomity w swojej pracy, przekonał nas do wykonania serii kostiumów kąpielowych z prawdziwego włoskiego marmuru, skorzystaliśmy z okazji. Okazuje się, że marmur nie jest świetny w strojach kąpielowych (kto wiedział, że faktycznie tonie w wodzie?), Więc będziesz wyglądać elegancko w tym druku, ale możesz mieć problem z utrzymaniem się na powierzchni.

1 Przedmiot