Diamond Black One Piece Palm Bar

199,00 zł
Brutto
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość:

Klasyczny styl treningowy z charakterystycznym diamentowym wykończeniem tylnego paska i skromną osłoną tyłu jest idealny do sesji okrążeń. Posiada okrągłe wycięcie z tyłu. Z podszewką z przodu i haftem Funkita, ten prosty styl mówi wszystko.

Wykonane z ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

Niedawne rekolekcje jogi na Bali nie poszły zgodnie z planem po tym, jak znaleźliśmy się w hotelowym prowizorycznym więzieniu za zakłócanie spokoju. Najwyraźniej wpadanie w złość za zmuszanie do używania spoconej maty do jogi jest teraz karalne za przestępstwo. Przez kraty więzienne uchwyciliśmy piękną otaczającą dżunglę i stworzyliśmy ten nadruk, aby zawsze przypominać sobie o zabraniu własnej maty do jogi.


1 Przedmiot

Szczegółowe odniesienia

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Diamond Black One Piece Palm Bar

Napisz swoją opinię