Single Strap One Piece Blossom Paradise

249,00 zł
Brutto
Rozmiar
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie Ilość:

Jednoczęściowy pasek z paskiem z tyłu w kształcie litery V. Doskonała trwałość i swoboda ruchów z pojedynczym wiązaniem i otwartym tyłem, które podkreślą Twoją sportową sylwetkę. Dzięki pełnej podszewce z przodu jest to idealny styl na długie godziny treningu na basenie.

Wykonane ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii tkanin odpornych na chlor! Doskonały wybór dla pływaków, C-Infinity ma wyjątkową wytrzymałość i może zachować swoją trwałość znacznie przewyższającą inne elastanowe tkaniny na stroje kąpielowe. Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i wyczynowego.

:) Klienci Funkita są często rekrutowani przez agencje rządowe do wykonywania tajnych prac, dlatego przygotowaliśmy wydruk, który jest idealny do wykonywania takich misji podczas wakacji w tropikalnych lokalizacjach, aby w razie potrzeby wtopić się w krajobraz nadmorskiego kurortu. Zapraszam do kontaktu z agencjami wywiadowczymi po zakupie, aby poinformować je, że jesteś gotowy do podjęcia pracy :).

1 Przedmiot

Szczegółowe odniesienia

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Single Strap One Piece Blossom Paradise

Napisz swoją opinię