Stiga rakietka Alpha

Stiga rakietka Alpha

cena
37,00 zł

Status Dostępny

Masz pytanie? Napisz do nas
Już kupiłeś? Dodaj swoją opinię
Stiga rakietka Alpha Zobacz większe

Więcej informacji

Rakietka do tenisa stołowego Stiga Alpha

Rakietka do tenisa stołowego marki Stiga to praktycznie zawsze idealny wybór, bez względu na poziom zaawansowania. To, co odróżnia modele Stiga od innych firmowych rakietek dostępnych na rynku, to przede wszystkim unikalna technologia przygotowania okładziny – a to okładzina stanowi w zdecydowanej większości o jakości ostatecznej produktu. Okładzina zastosowana w modelu Stiga Alpha to jedna z najlepszych okładzin – wersja Magic. Gwarantuje ona bardzo wysoką kontrolę nad piłką i w tym konkretnym polu okładzina Magic gwarantuje wynik na poziomie 100 punktów w stupunktowej skali.

Model Stiga Alpha charakteryzują przede wszystkim takie parametry jak:

  • szybkość: 30/100

  • rotacja 20/100

  • kontrola 100/100

  • uchwyt wklęsły model FL-wklęsły zapewnia idealne trzymanie rakietki w dłoni i bardzo duży komfort operowania nią w trakcie rekreacyjnej gry.

Materiał zastosowany w samej konstrukcji rakietki, to naturalnie drewno prasowane. Producenci zdecydowali się na stworzenie modelu Alpha w oparciu o pięciowarstwową deskę, co przekłada się oczywiście na wagę produktu, ale również na jego wytrzymałość i odporność, czyli inaczej mówiąc - trwałość. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości okładziny oraz bardzo stabilnej i odpornej na uszkodzenia mechanicznej samej drewnianej formy rakietki, jest to model nad wyraz sprawdzający się tak we wczesnym szkoleniu dzieci, jak i późniejszej pracy z prawie zawodowo grającą młodzieżą.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Stiga rakietka Alpha

Stiga rakietka Alpha

Napisz opinię