Pianka Orca Alpha

Pianka Orca Alpha

cena
2 099,00 zł

Status Dostępny

Masz pytanie? Napisz do nas
Już kupiłeś? Dodaj swoją opinię
Wyprzedaż! Pianka Orca Alpha Zobacz większe

Więcej informacji

ORCA PIANKA ALPHA

Kombinacja innowacyjnych technologii, takich jak Yamamoto 0.88 w rękawach I Yamamoto 44 w ramionach i plecach, sprawia że nowa Alpha jest najbardziej rozciągliwą pianką na rynku. Również, nowa technologia FT1 w kolanach daje nieprawdopodobną lekkość poruszania się. Z nową pianką Alpha będziesz mógł wyruszyć na długie dystanse. Mocną stroną pianki jest również nowy, krótszy system zapięcia który nie ogranicza ruchów, zapewniając elastyczność jak nigdy wcześniej. Najlepsza broń dla bardzo zaawansowanych pływaków, którzy wchodzą do wody z naturalnie idealną techniką pływania, bez jakichkolwiek zauważalnych skaz. Koncentrujących się jedynie na tym, co naprawdę ważne- pływaniu bez limitów.

ELASTYCZNOŚĆ 100%

WYPORNOŚĆ 61%

HYDRODYNAMIKA 100%

0.88 Free

Technologia 0.88 została rozwinięta przez Yamamoto z wyłącznością dla marki Orca. Myślą przewodnią było stworzenie materiału najbardziej rozciągliwego na rynku. Najcieńsza pianka, jedynie 0,5 mm grubości łączy najlepszą podszewkę z warstwą tytanu, aby zapewnić lepszą izolację termiczną.

Yamamoto 44

Unikalny materiał Orca, jest najbardziej rozciągliwym materiałem Yamamoto, z którego wykonywane są pianki, o grubości jedynie 1,5mm. Dzięki tej elastyczności, możliwe jest umieszczenie najmniejszego zapięcia w porównaniu do innych pianek na rynku.

Szybkość

Powłoka SCS z pianki zmniejsza tarcie podczas pływania, a panele HydroLite na nogi, w połączeniu z technologią FT1, pozwalają biegać swobodnie. Zmiany nigdy nie były tak szybkie.

Nowy system zapięcia

Nowy zamek błyskawiczny uniemożliwia otwarcie pianki podczas wyścigu. Zamek jest również mniejszy i krótszy, co oznacza mniej ograniczeń.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Pianka Orca Alpha

Pianka Orca Alpha

Napisz opinię