Pianki Orca - Stroje do triathlonu

Stroje

Pianki ORCA

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w piance Orca takich jak idealne rozmieszczenie panelów z pianki Exo-Cell, w miejscach najbardziej potrzebnych do stabilizacji pozycji w wodzie i zarazem automatycznie podnosi się wydajność pływania.

Pianki ORCA to najlepsze produkty w swojej kategori, zostały stworzone specjalnie dla pływaków dystansowych, jak i dla osób biorących udział w triatlonie. Elastyczna podszewka w kostiumie pozwala na bardzo rozpiety zakres poruszania się, zapewnia komfort i szybkość. Kostium został pokryty neoprenem „smoothskin”, dzieki czemu zabezpieczna przed dostaniem się wody do środka pianki ORCA. W niektórych modelach zastosowano także jedną z najnowszych technologii tak zwaną "HydroLift–". Dzięki ufmowanemu neoprenowi na przedramieniu, zdecydowanie łatwiej jest zdjąć taką piankę w strefie zmian.

Podczas kupna pianki Orca należy pamiętać, że musi być ona idealnie poasowana do naszego ciała, nie może być zbyt obszerna bo wtedy ustacimy na prędkości pływania i do środka może dostawać się woda, jeżeli będzie zbyt ciasna, będzie ograniczała nasze ruchy, co też nie jest dobre. Tylko gdy dopasowanie pianki jest idealne może ona spełniać swoje właściwości.